lsvsx (lsvsx) wrote,
lsvsx
lsvsx

Нове покоління навігаторів для обприскувачів Matrix® Pro 570 GS


Навігатор TeeJet Matrix Pro 570 GS - сучасна система паралельного водіння від американської компанії Teejet, включає самі останні функції технологій паралельного водіння. При своїй багатофункціональності має доступну ціну відносно деяких конкурентів. Підтримує вбудований приймач GLONASS, завдяки спільної роботи з GPS звичайна Patch антена дає якість сигналу не гірше чим тільки приймач GPS з посиленою антеною і знижує вірогідність втрати сигналів супутників.

Навігатор зарекомендував себе як якісний пристрій вже перевірений часом, відмінна ергономіка навігатора полегшує управління процесом і забезпечує хороший контроль паралельного водіння.

Навігатор сумісний з автопілотом FieldPilot, контролем секцій BoomPilot (до 15 секцій штанги), є можливість використати підрулюючий пристрій.

Запис інформації відразу можна робити на flash носій, подивитися карту роботи з пропусками і перекриттями на полі, файли Shapefile можуть бути оброблені на картографічних програмах з прив'язкою координат. А файли kml можна імпортувати в Google Earth, створювати карти на космічних знімках.

Цей пристрій допоможе не лише заощадити час, паливо і інші необхідні для землеробства ресурси, але і підвищить продуктивність. А придбати цей навігатор для обприскувача Matrix Pro 570 GS за вигідними цінами можна у компанії Львівагромашпроект. У Східній Європі, на сьогодні, це одина з кращих компаній-виробників техніки та обладнання для захисту рослин.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments